Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas | PC

4,99 €
Nėra mokesčio

Prieš penkerius metus Carlas Johnsonas pabėgo nuo gyvenimo spaudimo Los Santose, San Andreas mieste... mieste, kuris drasko save nuo gaujų problemų, narkotikų ir korupcijos. Kur kino žvaigždės ir milijonieriai daro viską, kad išvengtų platintojų ir gaujų. Dabar 90-ųjų pradžia. Carlas turi eiti namo.

Kiekis

Security policy

Delivery policy

Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Grand Theft Auto: San Andreas yra 2004 m. veiksmo nuotykių žaidimas, kurį sukūrė Rockstar North ir išleido Rockstar Games. Tai penktas pagrindinis „Grand Theft Auto“ serijos įrašas po 2002 m. „Grand Theft Auto: Vice City“ ir apskritai septintoji dalis. Jis buvo išleistas 2004 m. spalį PlayStation 2, 2005 m. birželį – Microsoft Windows ir Xbox, o 2010 m. lapkritį – Mac OS X. Žaidimas sukurtas atviro pasaulio aplinkoje, kurią žaidėjai gali tyrinėti ir su ja bendrauti laisvalaikiu. Istorija pasakoja apie Carlą "CJ" Johnsoną, kuris grįžta namo po savo motinos nužudymo ir vėl įtraukiamas į savo buvusią gaują bei nusikaltimo gyvenimą, susirėmęs su korumpuota valdžia ir galingais nusikaltėliais. Karlo kelionė veda per išgalvotą JAV San Andreaso valstiją, įsikūrusią Kalifornijoje ir Nevadoje ir apimančią tris pagrindinius miestus: Los Santosą (įkvėptas Los Andželo), San Fierro (San Franciskas) ir Las Venturasą (Las Vegasas).

100 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.